מפעל לייצור קוסמטיקה בצפון

מפעל לייצור קוסמטיקה בצפון ריבה קוסמטיקס הינו מפעל קוסמטיקה מוביל בישראל אשר מציע מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה וגם מכשור מתקדם לקוסמטיקאיות ורופאים.
החברה שמה דגש על קו מוצרים איכותי במיוחד !
חברת ריבה קוסמטיקס עובדת עם מספר מעבדות מהגדולות והמתקדמות בעולם המשקיעות משאבים רבים בפיתוח מוצרים פורצי דרך ומבוססי פטנטים הרשומים בספרות הרפואית הנותנת פתרונות מגוונים באיכות בלתי מתפשרת לכל בעיות עור.
החברה מחזיקה בחוזה בלעדיות עם מפעלים ומעבדות בארה"ב המייצרים לפי דרישתנו.
התכשירים המיוצרים מותאמים לקליניקות רפואיות (לרופאים בלבד) וכמו כן ליין לקוסמטיקאיות באיכות בלתי מתפשרת ובריכוזי מרכיבים גבוהים היעילים ובטוחים לשימוש.
מפעל לייצור קוסמטיקה בצפון העומד בכל הרגולציות !
אנו מנוסים בעמידה ברגולציות השונות ומעניקים שרות ליווי ותמיכה בנושאי רגולציה למוצרים קוסמטיים הנמכרים בכל העולם.
חברת ריבה קוסמטיקס מייצרת לעשרות חברות עם שמירת סודיות ללקוח לכל אורך הדרך.

אנו בריבה קוסמטיקס גאים במוצרים ובשירותים אותם אנו מציעים, עם שנים של נסיון ועמידה בכל תווי התקן המחמירים בארץ ובעולם אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים בטיב המוצרים אותם אנו משווקים. על מנת שלקוחותיכם יהיו בטוחים כי המוצר בהם הם טופלו עבר את כל תהליכי הבדיקה הקפדניים ביותר בו אנו מתגאים.

ריבה קוסמטיקס מובילה בארץ את תחום ייבוא מוצרי קוסמטיקה ובאמתחתנו עשרות קליניקות בארץ העובדים איתנו בבלעדיות והם השגרירים הטובים ביותר שלנו.

אנו מזמינים אתכם בעלי קליניקות פרטיות ואו קוסמטיקאיות להתרשם ממגוון המוצרים אותם ניתן למתג במיוחד עבור העסק שלכם ולכם רק נשאר לספק ללקוחותיכם את התכשירים המעולים אותם אנו מציעים מבלי לדאוג לכל הבירוקרטיה הדרושה ביבוא מוצרים אלה ומיתוגם. כל השירותים הנ"ל מבוצעים ע"י הצוות המנוסה שלנו הזמין עבורכם לכל שאלה או הבהרה כך שאתם תמשיכו לעשות את מה שאתם יודעים וצריכים לעשות ותתנו לנו לדאוג לכל השאר.


למידע נוסף בכל נושא כזה או אחר חייגו כעת או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם.

מפעל לייצור קוסמטיקה בצפון
מפעל לייצור קוסמטיקה בצפון

לפרטים נוספים

עדינה לוגסי: 054-5277689
טלפון משרד: 03-658-8401
אורי: 054-4773585
Rivabeauty@gmail.com

צרו קשר