מוצרים לקוסמטיקאיות

חברת ריבה קוסמטיקס הינה חברת שיווק מוצרים לקוסמטיקאיות ולרופאים בלבד אשר חרטה על דגלה את סמל האיכות ונחשבת כיום לחברה המובילה בישראל לייצור מוצרים לקוסמטיקאיות ורופאים.

החברה עובדת עם מספר מעבדות מהגדולות והמתקדמות בעולם המשקיעות משאבים רבים בפיתוח מוצרים פורצי דרך ומבוססי פטנטים הרשומים בספרות הרפואית הנותנת פתרונות מגוונים באיכות בלתי מתפשרת לכל בעיות עור.

החברה מחזיקה בחוזה בלעדיות עם מפעלים ומעבדות בארה"ב המייצרים לפי דרישתנו.

המפעלים עומדים בתקינה האמריקאית לייצור תכשירים לרופאים לקוסמטיקה ללא ניסויים על בע"ח וללא מרכיבים מהחי.

שיווק מוצרים לרופאים בלבד

התכשירים המיוצרים מותאמים לקליניקות רפואיות (לרופאים בלבד) וכמו כן ליין לקוסמטיקאיות באיכות בלתי מתפשרת ובריכוזי מרכיבים גבוהים היעילים ובטוחים לשימוש.

אנו מנוסים בעמידה ברגולציות השונות ומעניקים שרות ליווי ותמיכה בנושאי רגולציה למוצרים קוסמטיים הנמכרים בכל העולם.

חברת ריבה קוסמטיקס מייצרת לעשרות חברות עם שמירת סודיות ללקוח.

מעוניינים בקבלת מידע נוסף על שיווק מוצרים לקוסמטיקאיות בלבד וגם מוצרים לרופאים ? התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

מוצרים למכון קוסמטיקה

מכוני קוסמטיקה בארץ הפכו כבר ממזמן למאוד פופולאריים בקרב האוכלוסיה המקומית. המודעות לאסתטיקה וחומרי קוסמטיקה איכותיים חלחלו עמוק בקרב הצרכנים הישראלים אשר יודעים בדיוק אלו מוצרים נחשבים איכותיים יותר ואילו מהם נחשבים ליעילים או חלילה מזיקים עקב ייצור לא איכותי ואי עמידה בתקנים בינלאומיים.

אצלנו בריבה קוסמטיקס תוכלו לדלג על שלב זה תוך ידיעה שאת המוצרים אותם אנו משווקים עברו את תהליך הרגולצייה ותווי התקן המחמירים ביותר בסטנדרטים בינלאומיים, ומיתוג המוצרים בהתאם לקו העיצובי של העסק שלכם עם שילוב הלוגו שלכם על גבי המוצרים עצמם.  

מעוניינים בקבלת מידע נוסף על מוצרים למכון קוסמטיקה? התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים

עדינה לוגסי: 054-5277689
טלפון משרד: 03-658-8401
אורי: 054-4773585
Rivabeauty@gmail.com

צרו קשר